zabiegi specjalistyczne na twarz

 

zabiegi specjalistyczne na twarz

DERMAPEN – mezoterapia mikroigłowa

Lifting bez skalpela – efekt widoczny już po pierwszym zabiegu! Wprowadzamy substancje czynne (w zależności od celu zabiegu) w głąb skóry dzięki precyzyjnym mikro-nakłuciom. Intensywnie stymuluje procesy regeneracyjne w skórze – stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Widocznie poprawia gęstość skóry, nawilżenie i jej elastyczność. Doskonale się sprawdza w walce z przebarwieniami, zmarszczkami czy redukcji blizn potrądzikowych. Pracujemy z obszarem twarzy, szyi i dekoltu.

500zł / 60 min

Skin Resurfacing – dermatologiczna odbudowa skóry pH Formula

Dermatologiczny program eksfoliacji od wewnątrz. Dzięki specjalnie dobranym stężeniom kwasów i zastosowanej technologii, kwasy wnikają wgłąb skóry i regenerują skórę od środka, na różnych warstwach. Kuracja daje doskonałe rezultaty zabiegowe w walce z trądzikiem, przebarwieniami, naczynkami i skórą dojrzałą.

220-300zł / 60 min

mikrodermabrazja

Dzięki usunięciu górnych warstw naskórka powstają nowe komórki skóry, które zastępują komórki uszkodzone. Po mikrodermabrazji stan skóry – jej kolor i struktura – są poprawione. Ponad to zwiększamy elastyczność skóry, spłycamy zmarszczki i zwiększamy stopień jej nawilżenia.

200zł / 60 min

mezoterapia bezigłowa

Nieinwazyjny zabieg przynoszący doskonałe efekty. Jest to bezbolesna alternatywa dla mezoterapii mikroigłowej. Dzięki zjawisku elektropolacji wprowadzamy składniki aktywne, które samodzielnie nie byłyby w stanie przeniknąć głębiej, w głąb skóry. Ponieważ używane serum jest dobierane indywidualnie do potrzeb skóry, mezoterapia bezigłowa rozwiązuje wiele problemów. Jest doskonałym zabieg przeciwzmarszczkowym, liftingującym, nawilżającym lub dla skóry tłustej i mieszanej.

250zł / 60 min

peelingi kwasami

Rodzaj kwasu i jego stężenie jest dobierane indywidualnie z kosmetologiem. Jest ono uzależnione od stanu skóry i planowanego efektu kuracji.

200zł / 60 min

W czym możemy pomóc? :)