vip spa

VIP SPA – luksusowe pakiety SPA

Holistyczne podejście i relaks totalny nawet dla najbardziej wymagających.

Pakiety VIP SPA to kilkugodzinna podróż do świata SPA – VIP SPA to oderwanie się od rzeczywistości, spokój, odpoczynek i relaks totalny – nawet dla najbardziej wymagających. Najlepsze produkty, doskonałe receptury zabiegowe i unikalne, indywidualne podejście – tego możesz oczekiwać. Kochamy naszą pracę i z przyjemnością sprawimy, że to będzie niesamowita wizyta 🙂

Pakiety VIP SPA to też doskonały pomysł na prezent dla najbliższej osoby na każdą okazję.

Pakiet Platynowy

Siła mórz i oceanów, algi, organiczna sól morska, perły… Zaczynamy perłowym peelingiem solnym który przygotuje skórę do zabiegu i odpowiednio głębokiej regeneracji. Następnie wykonujemy na ciepło masaż olejem z masy perłowej który doskonale ujędrnia, odżywia i pobudza. Po relaksie ciała przechodzimy do pielęgnacji twarzy rozbudowanym zabiegiem na twarz opartym o morską linię HYDRO CELL z dwoma masażami i maską algową. Morskie Uniesienie.

720zł / 260 min

Pakiet Złoty

Złoto, miód, kawior, regeneracja, luksusowe doznania i odprężenie. Zabieg zaczynamy od miodowego peelingu całego ciała. Następnie wykonujemy niesamowity, ciepły masaż miodowy z okładem z wosku pszczelego, zakończony miodową maską odżywczą na całe ciało. W momencie gdy maska aktywnie pracuje, a wyjątkowe działanie miodu koi nasze zmęczone plecy, wykonujemy rozbudowany zabieg z 24K złotem na bazie linii ACTI-VITA.

850zł / 260 min

Pakiet Srebrny

Totalna regeneracja – od stóp do głów. W skład pakietu wchodzi manicure + pedicure klasyczny, zabieg na twarz z multi-maską żelową i masaż całego ciała dostosowany do Twoich potrzeb.

600zł / 240 min

W czym możemy pomóc? :)