zabiegi na ciało

rytuały SPA – zabiegi na ciało

Głęboki relaks i zapomnienie. Chwila wytchnienia od codziennych zadań i obowiązków.

Rytuał Miodowy

Wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Zabieg z użyciem gorącego miodu, oleju miodowo-imbirowego oraz rozgrzewającego płatu wosku pszczelego. Przed odprężającym masażem wykonujemy miodowy peeling całego ciała który oczyści i ujędrni naszą skórę. Masaż miodem usuwa toksyny, oczyszcza i regeneruje skórę. Podczas zabiegu zadbamy również o twarz – regenerująca maseczka nawilżająca z płatem hialuronowym, która działa odżywczo i nawilżająco na przesuszoną skórę. Słodki zapach miodu oddziałuje na zmysły i pozostawia na ciele uwodzicielską nutę.

340zł / 60 min

Rytuał Dopełnienia

Aromaterapeutyczny masaż relaksacyjny całego ciała wykonany na świecy, oleju lub maśle Shea połączony z indywidualnie dobranym zabiegiem na twarz. Pełny relaks i pielęgnacja od stóp do głów.

280zł / 90 min

Rytuał Owocowy

Egzotyczny, ujędrniający zabieg na całe ciało. Owocowy peeling z organiczną solą morską przygotują skórę i odświeżą całe ciało. Ciepły olej w połączeniu ze specjalnymi technikami masażu zapewni głęboki relaks i rozluźni pospinane mięśnie. Soczysta, owocowa maska z witaminami i mocznikiem głęboko odżywi i nawilży całe ciało. Reasumując: cudowny, odprężający zabieg o zapachu owoców który nawilży i wygładzi Twoją skórę.

260zł / 90 min

Rytuał Brzozowy

Głębokie odprężenie i relaks. Zbawienny ładunek energetyczny brzozy w połączeniu z unikalnym olejem brzozowym czynią cuda. Zapomnij o bólu pleców i spięciu mięśniowym i odzyskaj witalność ! Przed masażem kijami brzozowymi wykonujemy brzozowy peeling całego ciała który ujędrni i odżywi suchą skórę. Ponad to, podczas rytuału zadbamy o kondycję Twojej twarzy dzięki intensywnie nawilżającej masce z kwasem hialuronowym. Relaks, odprężenie i dobra energia!

260zł / 90 min

W czym możemy pomóc? :)