bibi DAY SPA Warszawa Centrum – nasza filozofia

bibi znaczy pieszczota. Nasze day spa to oaza spokoju i dobrej energii. Pomagamy odetchnąć, osiągnąć zakładany efekt, poprawić humor i się zrelaksować.

bibi to miejsce z francuską duszą. Dążymy do tego aby każdy nasz gość był dopieszczony, zrelaksowany i zadowolony z efektów. Zabiegi i rytuały na twarz, podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak manicure, henna i niesamowite ceremonie na ciało, gwarantują chwilę oddechu i zapomnienia od codziennego, otaczającego nas zgiełku. Kameralna, wyjątkowa atmosfera i doskonała lokalizacja SPA warszawa centrum tylko zachęcają do znalezienia chwili dla siebie.

Nie ma dwóch takich samych osób. Dlatego żaden zabieg nie powinien być taki sam. Zamiast mniej skutecznego, uniwersalnego zabiegu do wszystkich typów cery, w bibi DAY SPA oferujemy zabiegi indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb. Przeprowadzamy szczegółową analizę, badając aż 6 parametrów skóry, takich jak elastyczność, głębokość zmarszczek, poziom sebum i nawilżenia. Dzięki temu pożądane rezultaty osiągasz szybciej, a wykonane zabiegi są skuteczniejsze. Bo jeśli coś można zrobić lepiej, to czemu nie?

na czym pracujemy

spa warszawa centrum

Francusko-niemiecka marka specjalizująca się w pielęgnacji twarzy, występująca głównie w 4-5* hotelach i wyróżniających się instytutach na całym świecie. Jest to jedna z najstarszych marek kosmetycznych na świecie. Produkty MONTEIL, dzięki zastosowanym składnikom aktywnym, znajdują się na pograniczu pielęgnacji, a medycyny estetycznej. Gwarantują widoczne efekty i pożądane rezultaty. Dzięki licznym testom dermatologicznym każdego produktu jesteśmy tego pewni. To co wyróżnia MONTEIL, to bioaktywne składniki naturalnego pochodzenia, często niespotykane nigdzie indziej. bibi DAY SPA Warszawa Centrum to perfekcyjna i efektywna pielęgnacja twarzy !

spa warszawa centrum

Rodzinna, niemiecka marka z ponad 110-letnią historią. Specjalizują się w unikalnych zabiegach i wyjątkowych masażach na ciało. Wszystkie wykorzystywane przez nas produkty są w 100% naturalne. Zabiegi i rytuały PINO można spotkać w hotelach 4-5* na całym świecie. Niesamowite kompozycje zapachowe i bogactwo naturalnych składników gwarantują pożądany relaks i efekty. Naturalnie i skutecznie! bibi DAY SPA Warszawa Centrum to doskonałe zabiegi na ciało i wyjątkowe masaże !

spa warszawa śródmieście

Legendarna marka z Australii. Lider na rynku wosków do depilacji, używany na całym świecie przez najbardziej ekskluzywne salony kosmetyczne oraz Spa. Do grona wiernych fanek należą m.in. Victoria Beckham oraz Sienna Miller. Do produkcji wosków używa się jedynie naturalnych składników min. olejków aromaterapeutycznych czy najwyższej jakości żywic. Dzięki temu woski Lycon są niezwykle elastyczne, kurcząc się mocno chwytają włoski i usuwają nawet te najkrótsze o długości 1 mm. bibi DAY SPA Warszawa Centrum to bezbolesna depilacja !

spa warszawa śródmieście

Światowy lider w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji paznokci, dłoni i stóp. Bardzo mocno angażuje się w rozwój branży i badania nad nowymi produktami. Partner wielu pokazów mody i projektantów. bibi DAY SPA Warszawa Centrum to perfekcyjny manicure i pedicure !

etykieta bibi DAY SPA Warszawa Centrum

Witamy w bibi DAY SPA Warszawa Centrum.

Zachęcamy do zapoznania się z etykietą SPA. Zwracamy uwagę, że w momencie rezerwacji, akceptujesz i zgadzasz się z poniższymi zaleceniami.

 • Sugestie i uwagi

  Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne. Jeżeli masz jakieś uwagi do wykonanych usług lub sugestie co moglibyśmy zrobić lepiej – prosimy o ich przekazanie terapeucie lub osobie w recepcji. Jeżeli nie będzie to możliwe – prosimy o wysłanie maila do managera SPA na adres office@bibispa.pl. Będziemy bardzo wdzięczni za przesłane sugestie, opinie i pomysły.

 • Wizyta w SPA.

  Jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta w naszym SPA, prosimy o przybycie 15 minut przed planowaną wizytą. Dzięki temu, będziesz mieć czas na skorzystanie z toalety, odświeżenie się przed zabiegiem i wypełnienie kwestionariusza. Twoje spóźnienie może skrócić czas zabiegu – ze względu na szacunek jakim darzymy naszych gości i ich czas, kolejna wizyta zacznie się o zaplanowanej godzinie.

  Doskonale rozumiemy, że czasami na spóźnienie nie mamy wpływu i zdarzają się sytuacje losowe. Zawsze zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zabieg/usługa była jak najpełniejsza, pomimo spóźnienia. Jeżeli jest to możliwe i po Twojej wizycie mamy chwilę wolnego czasu – zrobimy pełny zabieg. Jednak nie zawsze jest taka możliwość i nie jesteśmy w stanie tego zagwarantować. Prosimy wziąć to pod uwagę. Jeżeli wiesz, że się spóźnisz lub nie zdążysz – bardzo prosimy o jak najszybszy kontakt i informację.

  Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z wizytą w naszym SPA, sposób dojazdu i z przebiegiem Twojej pierwszej wizyty.

 • Rezerwacje telefoniczne

  Podczas rezerwacji telefonicznej zapytamy o Twoje imię i nazwisko i (jeżeli to Twoja pierwsza wizyta) o numer Twojego telefonu.  Jeżeli chcesz odwołać swoją wizytę – prosimy kontakt mailowy lub telefoniczny 24h przed planowaną wizytą.

 • Zwrot zakupionych produktów

  Produkty kosmetyczne sprzedawane w bibi DAY SPA są nowe, nieużywane i przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego.  Jeżeli produkt został otwarty lub zniszczony, ze względu na zasady higieny, nie jesteśmy w stanie przyjąć ewentualnego zwrotu. Jeżeli produkt nie jest zniszczony i nie został otwarty – istnieje możliwość wymiany produktu na inny w ramach tej samej kwoty (ewentualna różnica nie zostanie zwrócona).

 • Reklamacja zabiegu

  Wszystkie zabiegi i usługi są wykonywane przez wykwalifikowanych terapeutów. Jeżeli chcesz złożyć reklamację, prosimy o jak najszybszy kontakt. Nie jesteśmy w stanie zwrócić poniesionych kosztów, jednak będziemy dążyć do tego, żeby zrekompensować ewentualną niedogodność.

 • Czas zabiegowy

  Czas, długość trwania zabiegu prezentowana na stronie www lub w materiałach reklamowych, jest czasem potrzebnym do wykonania usługi i innych czynności z nią związanych. Nie jest to czas samej usługi (np. czas masażu uwzględnia czas jaki potrzebujesz na przebranie się i kilkuminutową relaksację po zabiegu w gabinecie).

 • Anulowanie rezerwacji ze względu na stan zdrowia

  Zdajemy sobie sprawę, że zdarzają się nagłe sytuacje związane ze zdrowiem, uniemożliwiające zrealizowanie wcześniej umówionej wizyty. Każdą taką sytuację będziemy traktować indywidualnie, jednak będziemy wdzięczni, za wcześniejszy kontakt w celu odwołania rezerwacji, najlepiej najpóźniej 24h przed planowanym terminem.

 • Hałas i telefony komórkowe

  Nasze DAY SPA to miejsce w którym nasi goście mogą odetchnąć i się zrelaksować. Prosimy o przestrzeganie tej zasady i prawa gości do odpoczynku – zwracamy się z prośbą o zachowanie odpowiedniego tonu głosu. Telefony komórkowe powinny być wyciszone lub wyłączone, żeby nie przeszkadzać innym gościom podczas zabiegów.

 • Dzieci w SPA

  Ze względu na bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, oraz przez szacunek dla naszych gości, prosimy o informowanie nas w momencie rezerwacji, o planowanej wizycie z dzieckiem. Możliwe terminy takich wizyt są ograniczone, ustalane indywidualnie podczas rezerwacji.

 • Kwestionariusz i stan Twojego zdrowia

  Wszyscy nowi klienci będą poproszeni o wypełnienie kwestionariusza dotyczącego ich stanu zdrowia przed wykonaniem zabiegu. Jeżeli kwestionariusz nie zostanie wypełniony, zarezerwowana usługa nie będzie mogła zostać wykonana.

  Prosimy o informowanie nas na bieżąco o Twoim stanie zdrowia. W szczególności o alergiach, przyjmowanych lekach i urazach. Może się zdarzyć, że będziemy Cie prosić o kilkukrotne wypełnianie kwestionariusza (co 6-8 miesięcy) w celu uzupełnienia i aktualizacji informacji na temat Twojego stanu zdrowia. Robimy to wyłącznie ze względu na Twoje bezpieczeństwo i prosimy o wyrozumiałość.

 • Czystość i higiena

  Higiena i bezpieczeństwo są dla nas bardzo ważne. Sprzęt wykorzystywany podczas zabiegu jest dezynfekowany i sterylizowany w sterylizatorze po każdym użyciu.

 • Zgubienie lub uszkodzenie przedmiotów prywatnych

  Niestety nie możemy i nie jesteśmy odpowiedzialni za utratę jakichkolwiek rzeczy osobistych w naszym SPA. Prosimy, żebyś wartościowe rzeczy miał/-a zawsze przy sobie.

 • Przeziębienie/choroba terapeuty

  Może się zdarzyć, że w wyniku przeziębienia/choroby terapeuty, wcześniej zaplanowany zabieg zostanie wykonany przez inną osobę. W ostateczności, termin wizyty może zostać odwołany lub przełożony na inny termin – w takiej sytuacji, skontaktujemy się z Tobą i podejmiesz odpowiadającą Tobie decyzję. Jeżeli nie będziemy w stanie przenieść Twojej wizyty na inną godzinę w ten sam dzień, wizyta zostanie przeniesiona na najbliższy, odpowiadający Ci termin.

W czym możemy pomóc? :)